Український баскетболіст Гладир став найкращим гравцем фіналу Ліги Чемпіонів

7 травня 2018, 13:16

Український баскетболіст французького "Монако" Сергій Гладир став найкращим гравцем фіналу Ліги чемпіонів ФІБА. Однак його 18 очок не допомогли клубу виграти цей матч.

Український захисник, попри гру з лави запасних, набрав 18 очок, 5 підбирань, 2 перехоплення. Загалом на паркеті гравець провів 18:21 хвилин.

Попри старання захисника збірної України, його клуб так і не зумів виграти у фіналі. Хоча команда була доволі близька до цього. Після того, як грецький клуб на початку зустрічі зробив ривок 0:9, "монегаскам" вдалося вирівняти гру. Саме з різницею в 9 очок вони програли першу чверть 20:29. Друга чверть закінчилася у нічию 24:24, тож на велику перерву команди пішли за рахунку 44:53.

Скоротили відставання гравці "Монако" у третій чверті, яку виграли 26:20. У останній – четвертій чверті, була напружена боротьба. І за хвилину до фінальної сирени різниця становила лише три очки. Однак помилки за цей проміжок часу дозволили господарям майданчика за шаленої підтримки трибун збільшити відрив – 24:27 у чверті та 94:100 у зустрічі загалом.

Монако — АЕК 94:100 (20:29, 24:24, 26:20, 24:27)

Відтак переможцем Ліги Чемпіонів став грецький АЕК. Його гравець Майк Грін (19 очок та 5 підбирань) став MVP Фіналу чотирьох.