Під час бою з британцями українці отримали непросту перемогу: матч "Українських отаманів" та команди "Британські лев’ячі серця" закінчився з рахунком 3:2.

Свої поєдинки виграли Василь Ломаченко (до 61 кг), Дмитро Митрофанов (до 73 кг) та Олександр Усик (понад 91 кг). Поразки зазнали Іван Ільницький (до 54 кг) і Денис Солоненко (до 85 кг).

WSB. "Британські левові серця" - "Українські отамани". Лондон (Англія). 1 березня:

Вагова категорія 50 - 54 кг

Ендрю Селбі (Велика Британія) - Іван Ільницький (Україна) - 3:0 (49:46, 49:46, 49:46);

Вагова категорія 57 - 61 кг

Семюель Максвелл (Велика Британія) - Василь Ломаченко (Україна) - 0:3 (45:50, 45:50, 45:50);

Вагова категорія 68 - 73 кг

Фредді Еванс (Велика Британія) - Дмитро Митрофанов (Україна) - 0:1 ТКО R3 (16:20, 16:20, 16:20);

Вагова категорія 80 - 85 кг

Джозеф Уорд (Ірландія) - Денис Солоненко (Україна) - 3:0 (50:45, 49:46, 50:45);

Вагова категорія понад 91 кг

Джозеф Джойс (Велика Британія) - Олександр Усик (Україна) - 0:3 (45:50, 45:50, 45:50).

У результаті - українська команда виходить у чвертьфінал з четвертої позиції в групі "Б", маючи в активі 14 очок (по п'ять перемог і поразок). Першим суперником українців в ¼ фіналу буде лідер групи "А" - команда з Азербайджану "Azerbaijan Baku Fires".

Нагадаємо, "Українські отамани" пройшли у чвертьфінал WSB: після поразки "Німецьких орлів" у матчі з "Вовками з Астани" у перших не залишилось шансів потрапити в ¼ фіналу турніру.