Першим зіграли "Донбас" та "Білий Барс". Тож перша шайба у 2020 році в УХЛ була закинута Олександром Яковлєвим.

Вже у другому періоді Бабинець зрівняв рахунок, але після цього "Донбас" закинув тричі – відзначилися Нікіфоров, Захаров та Карпенко.

Ой! Німецькому хокеїсту моторошно розбили обличчя жорстким ударом під час гри: відео

Незадовго до кінця періоду "Білий Барс" знову забив – шайба в активі Бородая, а на початку третього періоду різниця в рахунку скоротилася до мінімуму – закинув Зозовський. Та це була остання шайба гостей. Уілсон, Коренчук та Лялька закинули за "Донбас" і встановили остаточний рахунок зустрічі 7:3.

Відеоогляд матчу Донбас – Білий Барс

Натомість у матчі між "Крижаними Вовками" та "Дніпром" забивали лише гості. Каракулько закинув двічі у першому періоді, після цього відзначилися Василенков, Чернишенко та Матусевич у другому періоді. У третьому періоді закидали Шибаєв, Луговий та Целогородцев.

До слова: Два російських легіонери "Дніпра" стали громадянами України