Як і попереднього дня, українці відзначилася кількома медалями (три "золота", одне "срібло" та "дві бронзи"). Так, українські байдарочниці Анастасії Горлова та Тодорова посіли третє сходинку у змаганнях дуетів на дистанції 200 метрів.

Зауважимо, що наші спортсменки переможницям з Нової Зеландії (Ліза Каррінгтон і Еймі Фішер) програли трохи більше секунди.

байдарки, Португалія, Україна, медалі, Тодорова, Горлова

Українки Тодорова та Горлова фінішували третіми на дистанції 200 метрів (байдарка)

Також могла здобути нагороду і байдарочниця Марія Кічасова у фінальному заїзді на 200 метрів, проте їй забракло трохи більше за три десяті секунди, відтак вона поступилася польці Марті Валчікевіч у боротьбі за третє місце та стала четвертою.

Крім того, другу бронзу дня принесли Україні каноїстка Людмила Лузан, яка стала третьою на дистанції 200 метрів.

каное, Португалія, Україна, медалі, Лузан
Людмила Лузан здобула "бронзу" на дистанції 200 метрів (каное)

До слова, це вже друга нагорода для 20-річної уродженки Івано-Франківська – днем раніше вона завоювала аналогічну медаль на 500-метрівці.

Проте далі українці відзначилися лише золотими нагородами. Зокрема, найкращим був заїзд байдарочника Олега Кухарика на дистанції 500 метрів, де він випередив найближчого переслідувача фактично на корпус.

байдарка, Португалія, Україна, медалі, Кухарик
Невтомний Олег Кухарик був найкращим у запливі на 500 метрів (байдарки)

Також найвище нагороду здобули на дистанції 1 тисяча метрів олімпійські призери Ріо каноїсти Дмитро Янчук і Тарас Міщук.

каное, Португалія, Україна, медалі, Янчук, Міщук
Призери Ріо Ящук і Міщук завоювали золоті нагороди на дистанції 500 метрів (каное)

Перемогою українців звершився і фінальний заїзд байдарок-четвірок на дистанції 500 метрів. Зазначимо, що до складу українського екіпажу входили Олег Кухарик, Кирило Черноморов, Данило Кузьмін і Ігор Трунов.

байдакри, Португалія, Україна, медалі, Кухарик, Черноморов, Кузьмін і Трунов
Резульатати заїзду байдарок-четвірок на дистанції 500 метрів (чоловіки)

Дещо не вистачило для золота нашим байдарочницям у заїзді четвірок. На тій самій дистанції 500 метрів екіпаж у складі Марії Кічасової, Анастасії Горлової, Анастасії Тодорової та Інни Гріщун поступився представницям Нової Зеландії.

байдакри, Португалія, Україна, медалі, Кічасова, Горлова, Тодоров,  Гріщун
Жіноча байдарка-четвірка (Кічасова, Горлова, Тодоров, Гріщун) поступилась Новій Зеландії

Додамо, що в церемонії нагородження брав участь дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан, який вручав золоті медалі своїм співвітчизникам. Для одесита це перший етап Кубка світу в ролі головного тренера збірної.