Українські пляжниці вибороли "бронзу" на чемпіонаті світу U-19

11 грудня 2021, 12:55

У Таїланді завершився чемпіонат світу з пляжного волейболу серед спортсменів до 19 років. Українські волейболістки вибороли "бронзу" на престижному турнірі.

Успішний виступ українок

Українські пляжниці Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко володарки бронзової нагороди чемпіонату світу з пляжного волейболу U-19.

Варте уваги Україна прийме жіночий "Фінал чотирьох" волейбольної Золотої Євроліги-2022

Представниці України провели по три матчі на груповому етапі. Вони перемогли чилійський, канадських та  американських спортсменок.

Завдяки такому успіху українки посіли першу сходинку групу Е та потрапили у плей-офф першості світу. В 1\8 фіналу Хміль та Лазаренко впевнено перемогли спортсменок з Іспанії. А у чвертьфіналі зробили теж саме з представницями Данії.

У півфіналі українські волейболістки зустрілися з росіянками. На жаль, Хміль та Лазаренко не змогли дотиснути суперниць.

У бронзовому фіналі українки перемогли добре знайомих американок.

До слова. За тиждень дівчата спробують, як мінімум, повторити усіх на першості світу у віковій категорії до 21 року.