Репетиція перед Олімпіадою

Наші дівчата здобули два "срібла" та дві бронзові медалі. Першою на килим у боротьбу за медалі вступила Оксана Лівач. У 24-річної борчині був непростий екзамен – сутичка за "золото" проти триразової призерки Олімпіади Марії Стадник із Азербайджану.

До теми Український борець Михайлов завоював бронзову медаль на Poland Open перед Олімпіадою

Перший період у фіналі вагової категорії до 50 кілограмів залишився за львів'янкою, яка виступає під азербайджанським прапором (1:9). У наступному Оксана включилась та дещо скоротила перевагу, але наздогнати титуловану суперницю не змогла (4:9).

Лівач стала срібною призеркою турніру у столиці Польщі. Стадник втретє перемогла талановиту українку за останні три роки. Цей фінал міг бути генеральною репетицією перед Олімпійськими іграми у Токіо. При хороших розкладах саме ці борчині можуть посперечатись за "золото" цієї вагової категорії у Японії.

• На шляху до фіналу Лівач перемогла представницю Казахстану Валентину Ісламову Брік (12:10). У півфіналі була сильнішою за росіянку Надєжду Соколову.
  • Стадник на шляху до "золота" впевнено розібралась із румункою Емілією Аліною Вуч (12:2), американкою Ерін Голстон (10:0) та росіянкою Марією Тюмерековою (11:1).

Лівач – Стадник відеоогляд

Харів взяла реванш у борчині з Польщі

У бронзовому фіналі ваги до 55 кілограмів теж не обійшлось без українок. Під "синьо-жовтим" прапором виступала Ірина Харів.

Українка у сутичці за "бронзу" на характері вирвала перемогу у полячки Роксани Марти Засіної (1:1). Хоча перший раунд залишився за представницею Польщі.

• Харів перемагала на турнірі представниць Туреччини, Польщі та Росії. Лише полячка Засіна зупинила переможний шлях українки. Цікаво, що саме проти цієї суперниці Харів боролась у сутичці за третю сходинку п'єдесталі.

Харів – Засіна відеоогляд бронзового фіналу

Переконливий тріумф

У ваговій категорії до 62 кілограмів Україну представляла Ілона Прокопевнюк. Борчиня пробилась у бронзовий фінал, де на неї чекала суперниця із США Дженніфер Пейдж. Американка не змогла дати гідний бій українці, яка з переконливою перевагою підійнялась на третє місце турніру у Польщі (16:4).

• До цього Прокопевнюк вирвала перемогу у представниці Бразилії (6:5). Але прикро поступилась у півфіналі борчині з Канади (6:5).

Прокопевнюк – Пейдж відеоогляд сутички

Четверта нагорода для України

Ще одна нагорода додалась у скарбничку України у вазі 65 кілограмів. Там нашу країну захищала Анастасія Лавренчук. Українка на шляху до фіналу здобула переконливі перемоги над шведкою, представницями Туреччини та Польщі.

У золотому фіналі Лавренчук боролась проти шведки Хенни Юханссон. На килимі була красива та непоступлива боротьба, яка завершилась на користь борчині з Швеції (6:6).