Із перемоги свій виступ на зелених кортах Лондона розпочала Катерина Бондаренко. Фундамент перемоги над Аліз Корне українка заклала ще у понеділок, вигравши стартову партію. Нічого протиставити суперниці не зуміла француженка і наступного дня.

Українка менше помилялась, реалізувала 4 брейк-пойнти і пробилась до другого кола за годину і 16 хвилин чистого часу. 7:5, 6:2. Наступна суперниця Катерини Бондаренко - італійка Сара Ерані.

Перший млинець, як правило, - гливкий. У цьому переконалась інша українка Леся Цуренко, яка зачохлила ракетку вже після першого раунду свого дебютного виступу в основній сітці Уімблдону. Та в матчі проти 14-ї ракетки світу Анастасії Павлюченкової Цуренко була далеко не дівчинкою для биття.

У кожній із партій українка вела 2:0, утім губила концентрацію після вдалого старту. У підсумку майже за дві години перемогу здобула росіянка. 6:4, 7:6.

Троє українців захищають честь прапора у чоловічому розряді Wimbledon. Хороший приклад співвітчизникам показав Сергій Стаховський, який не подарував жодного сету господарю кортів Даніелю Коксу. Більше того британець не був навіть близьким до того аби відібрати подачу в українця – 6:2 і двічі по 6:4.