Українка показала четвертий загальний результат кваліфікації, стрибнувши на 6,74 метра.

Найкращий результат – у представниці Німеччини Маланка Міхамбо, яка стрибнула на 6,98 метра.

Фінал жіночих змагань зі стрибків у довжину пройде у неділю, 6 жовтня, в заключний день чемпіонату світу.

Також у фінал пробилася жіноча збірна України в естафеті 4х400 метрів. На останньому етапі Анна Рижикова принесла збірній третє місце, фінішувавши з командним результатом 3:26.57 хвилини, який став рекордом в сезоні.

Нагадаємо, Україна ділить 21-е місце в загальному медальному заліку з єдиною нагородою стрибунки у висоту Ярослави Магучіх, яка виборола срібло і встановила новий світовий рекорд серед спортсменок віком до 20 років.