У австрійському Блуденці відбувся чемпіонат світу з санного спорту серед юніорів. У змаганнях серед дівчат взяли участь 33 спортсменки, серед яких четверо українок: Юліанна Туницька, Анна Шкрет, Дарія Некотєнєва та Дарина Федорчук.

Читайте також Все заради юнаків: Україна пропустить три останні етапи Кубка світу з санного спорту

Космічний результат українки

Учасники змагань брали участь у двох заїздах. Найкращий час (1:04.723) за підсумком двох спроб показала українська санкарка Юліанна Туницька. Це дозволило їй зовоювати золоту медаль юніорського чемпіонату світу.

Крім того, у командній естафеті Юліанна, разом із Даниїлом Марціновським, Богданом Бабурою та Вадимом Микиєвичем, виборола срібло. Неймовірний успіх українських спортсменів!

Свою перемогу Юліанна присвятила захисникам України, а також брату, який з перших днів агресії Росії захищає нашу землю від загарбників.

"Сьогодні я чемпіон світу. Все завдяки тим, хто боронить нашу землю, нашим ЗСУ. Дякую брату, який захищає Україну з початку повномасштабної війни.

Хоч сьогодні й хороший день для мене, але в країні моїй траур. 14 січня країна агресор завдала удару по Дніпру, будинку, де були як старші люди, так і малеча.

Я не можу радіти, коли в моїй країні досі триває війна. Вони хотіли залишити нас без світла, але наше світло всередині ніхто не забере", – написала Туницька у своєму Instagram.

  • Додамо, що 19-річна українська санкарка родом із Полтавської області.
  • У 2022 році приймала участь у зимових Олімпійських іграх у Пекіні (21 місце).
  • На юнацькій Олімпіаді-2020 увійшла до топ-5 у жіночих одиночках.