Українка Кривицька здобула у Мадриді єдину ліцензію на Олімпіаду у жіночій шпазі

24 квітня 2021, 21:05

У Мадриді відбувся Європейський кваліфікаційний турнір. Досвідчена 34-річна українська шпажистка Олена Кривицька здобула перемогу та отримала ліцензію на Олімпіаду у Токіо.

Перемога, яка принесла ліцензію

На цьому турнірі у столиці Іспанії Олена Кривицька здобула єдину олімпійську ліцензію у жіночій шпазі. У фіналі українці вдалось здолати дворазову призерку чемпіонату Європи з Німеччини Олександру Ндоло – 15:12.

Оце так Харлан стала єдиною шаблісткою з України, яка відібралась на Олімпіаду у Токіо

На шляху до перемоги Олена здолала іспанську шпажистку Сару Фернандес Кальєха – 15:9. У наступних двох матчах Кривицьку теж було не зупинити. Яна Гріяк з Сербії та британка Сьюзан Марію Сіку поступились українці 15:12 та 15:5 відповідно.

Хто така Олена Кривицька

34-річна українська шпажистка, яка у 2012 році стала срібною призеркою Кубку світу у командному заліку, багаторазова переможниця та срібна призерка Всесвітньої Універсіади у командному та індивідуальному заліках. Двічі здобувала "бронзу" на чемпіонаті світу в індивідуальній шпазі.

Ці Олімпійські ігри стануть для спортсменки третіми у кар'єрі. У Лондоні 2012 року вона вибула у другому раунді, в Ріо 2016 року – у третьому раунді. До цього часу Кривицька отримувала путівки на головний старт у житті кожного спортсмена, як член команди. Однак зараз українки не змогли кваліфікуватися цілою збірною, тому Олена була змушена пробиватися через важку сітку індивідуальних змагань.

Олімпіада-2020 у Токіо відбудеться з 23 липня по 8 серпня.

Браво, Олена Кривицька! Українка виграє Європейський кваліфікаційний турнір і здобуває єдину олімпійську ліцензію у жіночій шпазі, що розігрувалася у Мадриді. Молодчинка, вітаємо спортсменку, її особистого тренера Дмитра Рейзліна та увесь тренерський штаб на чолі з Наталією Конрад!,