Команда українського форварда зазнала подвійного удару в першому таймі – словак Самуель Мраз постійно залишався неприкритим у центрі штрафного майданчика і легко розстрілював голкіпера "Есб'єрга", пише "Футбол 24".

У другому таймі Юрій Яковенко подарував надію на очки гостям, головою пробивши в дев'ятку після подачі з кутового. Українець не йде з поля без гола вже у шостому матчі поспіль. Втім, його бомбардирські подвиги цього разу не допомогли команді уникнути поразки – 1:2.

"Есб'єрг" продовжив свою безвиграшну серію в чемпіонаті до шести турів і посідає передостанню сходинку з 10 очками в активі.