У змаганнях, що пройшли на арені "Спортхалле Альпенштрассе", взяли участь 600 спортсменів з 88 країн світу.

Історичну перемогу для України здобув молодий важковаговик з Чернівців Різван Талібов. 22-річний боєць, який у 2018 році вигравав бронзу чемпіонату Європи в командному куміте, а минулого року посів 5-е місце на Євро в Гвадалахарі, яскраво виблиснув у Зальцбурзі.

Різван Талібов у ваговій категорії +84 кг поповнив свою скарбничку нагородою найвищого ґатунку. Це перше золото та перший фінал турнірів Karate 1 для представників України у важкій вазі (84+ кг) за всю історію.

Різван Талібов здолав у фіналі американця Браяна Іра – 3:1. Ще один українець Станіслав Горуна у вирішальному поєдинку зазнав поразки від іранського спортсмена Бахмана Гончі Азгарі – 0:3 та здобув друге місце на турнірі.

Наступний етап Ліги Karate 1 відбудеться в Марокко з 13 по 15 березня.

Що таке Karate1 Premier League?
Це змагання з карате, запроваджені Всесвітньою федерацією карате у 2011 році для забезпечення однорідної системи кваліфікації до олімпійського турніру з карате.