Долучився до розгрому

Ференцварош легко пройшов у наступне коло кубкового турніру. Клуб Олександра Зубкова забив 7 голів у ворота Текеля. Натомість не пропустив жодного.

Цікаво Вест Хем вибив МанСіті з Кубка ліги, Ярмоленко став кривдником клубу Зінченка: відео

Українець розпочав розгром суперника. Зубков на 12-й хвилині відкрив рахунок у зустрічі. Ще до перерви у ворота господарів залетіло ще п'ять голів. Перша частина матчу завершилась із рахунком 0:6.

Зубков на 42-й хвилині забив свій другий гол у поєдинку – дубль для українського футболіста.

Наприкінці матчу Ференцварош забив свій сьомий м'яч. Один із лідерів угорського чемпіонату знищив аматорський клуб Текель – 0:7.

Правий вінгер з України провів на полі лише перший тайм та був замінений на Желько Гаврича.

• Ференцварош після 9-ти зіграних матчів у чемпіонаті йде на 2-й позиції у таблиці. Клуб поступається лише одним очком Кішварді – 19 пунктів у команди Зубкова.