Неймовірний гол у Казахстані

Першого голу у поєдинку довелось чекати 49 хвилин. 31-річний лівий захисник відкрив рахунок у матчі.

Дивіться також Один удар – два голи: футболіст виконав неймовірний трюк – відео

Кизил-Жар отримав шанс на штрафний поблизу воріт. До м'яча підійшов Юрій Бушман та не прогадав. Футболіст з гострого кута завдав прямого удару у ворота суперника. Голкіпер не був готовий до такого рішення українця.

Гості вийшли вперед у рахунку. Але навіть неймовірний постріл не дозволив Кизилу-Жар втримати перемогу. На 67-й хвилині клуб Бушмана подвоїв перевагу. А далі на полі була одна команда – Шахтар. Клуб тричі поспіль забивав супернику та вирвав звитягу – 3:2 перемога Шахтаря.

Клуб українця прикро вилетів з Кубка Казахстану. У цьому сезоні Бушман зіграв 16 матчів в усіх турнірах, у яких двічі вражав володіння суперників. Також у його активі один асист.

Шахтар – Кизил-Жар відеоогляд (гол Бушмана з 1:34)