Українець Соболь отримав вилучення у матчі з розгромною перемогою Брюгге

16 серпня 2021, 08:21

Брюгге 15 серпня зіграло на виїзді проти Зюлте-Варегема у 4-му турі чемпіонату Бельгії. Гості розгромили суперника у меншості.

Непотрібне вилучення наприкінці гри

Перша 45-хвилинка завершилась мінімальною перевагою Брюгге у рахунку 0:1. Єдиний гол команди наприкінці тайму забив Ланг. Гості вирішили усі питання щодо переможця ще до середини другого тайму.

Оце так Моторошний інцидент: футболіст знепритомнів прямо під час матчу у Франції – фото

Вормер, Ванакен та де Кетеларе встановили розгромний рахунок для господарів – 0:4.

Український захисник Брюгге Едуард Соболь провів на полі майже увесь матч. Футболіст збірної України у компенсований час арбітром отримав другу жовту картку, яка автоматично перетворилась у вилучення.

Однак навіть це вже не могло завадити Брюгге перемогти. Завдяки звитязі клуб підійнявся у трійку лідерів чемпіонату. Після чотирьох поєдинків команда українця має у своєму активі 8 очок (2 перемоги та така ж кількість мирових).

• Відзначимо, що у новому сезоні Едуард Соболь провів за бельгійську команду 2 матчі, у яких забив один гол.
  • Футболіст пропустить домашню гру проти Веєрсхота (22 серпня).