Починаючи вже з першого раунду було видно різницю у класі між боксерами. Скороход вперше боксував на рідній землі після дворічної паузи, пише 24 канал.

До теми: Український супертяж Шевадзуцький брутально нокаутував суперника у першому раунді: відео

Шалений Скороход

Суперник ніяк не міг ніяк підлаштуватися під швидкі атаки Скорохода. Удари Станіслава були націлені у голову суперника, але Танцюра не здавався, витримуючи всі шалені атаки суперника.

Кількість влучень від Скорохода була настільки велика, що обличчя Танцюри повністю було закривавлене. У п'ятому раунді Скороход вдалось ще завдати декілька потужних ударів по опоненту, тому рефері без роздумів ж зупинив побиття.

  • Скороход попередній бій в Україні закінчив поразкою від Арама Амірханяна в червні 2018 року. Це була друга невдача в професійній кар'єрі Станіслава. Потім боксер провів два бої в Канаді і обидва впевнено виграв. На цей час українець має в своєму активі 20 перемог (17 - нокаутом) і дві поразки.
  • Танцюра дебютував в 2018 році і вже в другому поєдинку зазнав фіаско, давши зрозуміти, що побудувати велику кар'єру йому буде складно. Його послужний список складається з шести поразок при двох перемогах.