Потужний виступ збірної України

У топ-10 на Кубку світу пробився капітан збірної України Дмитро Підручний. Попри штрафне коло Дмитру вдалося посісти сьоме місце. Це найкращий результат сезону серед представників чоловічої та жіночої команд України в особистих гонках.

До теми Найгірша гонка сезону: лише одна українка пробилася до залікової зони у спринті

На відміну від жіночої команди, чоловіча збірна України потужно виступила у спринті, адже відразу четверо представників фінішували у заліковій зоні.

Найкращий особистий результат у кар'єрі продемонстрував Богдан Цимбал. З одним штрафним колом українець посів 17-е місце. У топ-30 фінішували Артем Прима й Антон Дудченко.

Невдалим спринт виявився тільки для Артема Тищенка, який зіпсував собі гонку двома промахами. Він єдиний зі збірної України, хто не відібрався у недільну гонку переслідування.

Четверта перемога Фійона-Має

  • Четверту перемогу в сезоні здобув лідер загального заліку француз Кантен Фійон-Має. Запорукою перемоги Фійона-Має стала чиста стрільба та відмінна робота на лижах.
  • Для Кантена це вже четверте "золото" в сезоні. До цього Фійон-Має виграв три гонки переслідування.
  • Найближчим переслідувачем француза став Бенедікт Долль з Німеччини. Він програв своєму опоненту 7 секунд та здобув срібло. Третє місце на подіумі дісталося білорусу Антону Смольському.

Результати чоловічого спринту в Рупольдингу

1. Кантен Фійон-Має (Франція, 0+0) 23:23.7
2. Бенедікт Долль (Німеччина, 0+0) +7.2
3. Антон Смольський (Білорусь, 0+1) +32.1
...
7. Дмитро Підручний (Україна, 0+1) +47,1
17. Богдан Цимбал (Україна, 0+1) +1:08.1
22. Артем Прима (Україна, 0+1) +1:06.9
26. Антон Дудченко (Україна, 1+0) +1:15.1
90. Артем Тищенко (Україна, 0+2) +2:33.9