Українець Кучмій вирвав "бронзу" на Кубку світу з боротьби за 3 секунди до кінця сутички: відео

15 грудня 2020, 09:45

У понеділок, 14 грудня, завершився третій змагальний день з боротьби на індивідуальному Кубку світу у Белграді (Сербія). Українець Микола Кучмій вирвав перемогу у вірменина Давида Овасапяна, додавши у скарбничку збірної бронзову нагороду.

Український борець Микола Кучмій, який виступає у греко-римському стилі, завоював "бронзу" у сутичці у ваговій категорії до 130 кілограмів. Поєдинок був одним із найспекотніших. Представник України зумів перевести свого суперника у партер та вирвати перемогу за 3 секунди до кінця. Фінальний рахунок зустрічі – 4:2 на користь Кучмія, пише 24 канал.

Ексклюзив Віра у власні сили та тренера допомагає показувати високий результат, – борчиня Оксана Лівач

Як все відбувалось?

Бійка розпочалась не за сценарієм українця. Вже у першій 3-хвилинці вірменин перевів Кучмія у партер та заробив два пункти. У другому періоді борець з України виглядав значно активніше та володів перевагою, яка принесла йому очко.

Вірменин вже у думках отримав бронзову нагороду. Такий настрій суперника допоміг Миколі. Українець за три секунди до кінця емоційного протистояння перевів свого суперника у партер та вирвав перемогу у вірменина.

Овасапян був не згоден зі звитягою українця та відразу подав протест. Але судді були невблаганні та віддали перемогу Кучмія та додали у його доробок ще один бал – 4:2. Бронзова нагорода у кишені українця.

Днем раніше бронзову медаль здобув інший українець Сергій Новіков. У ваговій категорії до 87 кілограмів українець переміг іранця Хоссейна Ахмада Нурі. Цей бій розгортався не так напружено. Перемога Новікова – 12:4.

Перший змагальний день для борчинь: результати

У ваговій категорії до 50 кілограмів Лілія Маланчук спершу не помітила на своєму шляху в 1/4 фіналу перуанку Глорію Аску Вількапому. "Сухий" рахунок зустрічі – 10:0. А вже у півфіналі здолала німкеню Лізу Ерсель – 16:7. Впевнені перемоги дозволили українці вийти у фінал Кубка світу, де на неї чекатиме сутичка з Анастасією Полещук, яка представляє Росію.

Лілія Маланчук – Ліза Ерсель відеоогляд

Інша борчиня Алла Белінська спробувала дати гідний бій у вазі до 72 кілограмів. Чвертьфінал склався для українки якнайкраще – перемога над німкенею Марією Зельмаєр – 10:2. А от у сутичці за вихід у фінал Алла не змогла святкувати успіх. У поєдинку проти турецької борчині Бусе Тосун українка віддала звитягу суперниці – 2:6. Тепер на Белінську чекає малий бронзовий фінал.

Інна Прокопевнюк у півфінальній сутичці прикро поступилась латвійці Анастасії Григор'євій – 9:10. Тепер українка у вазі до 62 кілограмів побереться за "бронзу".

Тетяна Кіт – Пінкі Пінкі / Фото: United World Wrestling

Інші представниці України у перший змагальний день виступали не так вдало. У категорії до 53 кілограмів український прапор захищала Христина- Зоряна Демко. Вона без шансів поступилась Юлії Леорде з Молдови – 0:8. У ваговій категорії до 55 кілограмів Тетяна Кіт не змогла перемогти індійську спортсменку Пінкі Пінкі – 1:3.