Україна – Нігерія 2:2
Гол: Зінченко, 78, Яремчук, 80 – Аделеє, 4, Осімхен, 34 (пен.)

Після першого тайму "синьо-жовті" програвали з рахунком 0:2. Спершу Івобі зліва увірвався в штрафний і зробив передачу на Арібо, який в дотик переправив м'яч у ворота. А на 33-й хвилині Караваєв порушив правила проти Калу й "заробив" пенальті у ворота "синьо-жовтих". Осімхен з 11-тиметрової позначки точно пробив в правий від себе кут. Лунін вгадав, але не дотягнувся до м'яча.

Україна – Нігерія відеоогляд першого тайму

На другий тайм господарі вийшли зарядженими відіграватися. Під кінець матчу Україні вдалося скоротити рахунок у матчі. На 78 хвилині Караваєв з правого флангу зробив передачу в штрафний на Зінченка, який проскочив опонента і з гострого кута точно пробив в ближній кут.

Відео голу Зінченка

А вже за дві хвилини рахунок у матчі був рівним. Після розрізної передачі від Марлоса Яремчук вийшов віч-на-віч з голкіпером – 2:2. Заради справедливості слід сказати, що Роман підіграв собі рукою.