Португалія – Україна 2:3 (18:25, 23:25, 25:21, 26:24, 11:15)

До теми Збірна України з боєм програла другий матч Євро з волейболу чинним чемпіонам

Українські волейболісти після досить рівно початку поєдинку почали нарощувати перевагу. Це призвело до розгрому португальців у першому сеті з рахунком 18:25.

Команда Крастінша провалила старт другої партії. Португальці спробували піти у відрив, проте українські волейболісти зрівняли рахунок. Попри це Португалія вела 21:17 і була близька, щоб зрівняти рахунок по партіях.

Та у відповідальний момент "синьо-жовті" зібралися та вирвали перемогу!

Протягом усього третього сету на майданчику точилася рівна боротьба. Більш успішними наприкінці партії були португальці й здобули перемогу.

На жаль, у четвертому сеті українці дозволили супернику домінувати й зрівняти рахунок за партіями – 2:2.

У вирішальному сеті українці проявили холоднокровність та дотиснули непоступливих португальців.

• Попереду у збірної України ще два матчі. Уже 7 вересня "синьо-жовті" зіграють проти Бельгії, після чого 8 вересня поміряються силами з потужною Польщею.