Українську федерацію UF MMA у світовій першості GAMMA представляло 32 спортсмени у віці з 8 до 18 років. Загалом вони здобули 24 нагороди (10 золотих, 9 срібних та 5 бронзових).

Варте уваги Шведський боксер відмовився тиснути руку росіянину, якого Усик побив у Москві: відео дуелі

Завдяки цьому наша команда посіла перше загальнокомандне місце. Українці обійшли в загальному заліку потужну команду із США, яка завоювала 20 нагород (серед яких 9 золотих). Третє командне місце у спортсменів із Казахстану (17 медалей, з них 5 – золотих).

Призери юнацького чемпіонату світу

• Золото: Софія Левковська, Євген Голендер, Анастасія Семака, Євгеній Русанюк, Іван Княгницький, Вероніка Кизь, Даниїл Чернецький, Андрій Мартин, Лілія Гугляк, Роман Бондарюк
  • Срібло: Олександр Слюсарчук, Даниїл Сухорук, Іван-Маркіян Качур, Микита Ірчак, Олександра Кушнір, Варвара Огородник, Олександр Байрак, Богуслава Стасів, Марко Білінський
  • Бронза: Сергій Богданов, Олександра Машура, Артем Краснобородько, Максим Шишканич, Дмитро Совенок

Збірна України на юнацькому чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств / фото UF MMA

Окрім того, після завершення змагань GAMMA визнала двох наших бійців найкращими на чемпіонаті. Це Роман Бондарюк у ваговій категорії до 72,6 кілограмаг (16-17 років) та Даниїл Чернецький, який теж виступає у ваговій категорії до 72,6 кілограма (14-15 років).

"Світова першість пройшла на досить високому рівні. Всі наші спортсмени проявили себе із хорошої сторони, але на жаль, не всі змогли завоювати нагороди. Для мене кожен учасник команди – переможець. В умовах війни чимало процесів ускладнилось, однак бійці з гідністю їх долають. Стосовно виступів на Чемпіонаті Світу, хочу виділити в першу чергу дівчат, які гарно себе зарекомендували, виграючи достроково та ефектно. Також відзначу хлопців, які впевнено перемагали наближаючи себе та країну до фіналу", – зазначив головний тренер збірної UF MMA U-18 Іван Штефюк.