Статистика InStat

Найкориснішим гравцем збірної України в поєдинку зі Швецією за оцінками InStat став півзахисник Олександр Зінченко.

Дивіться також Україна історично вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020: відео

У матчі 1/8 фіналу Євро-2020 рейтинг ефективності його гри, InStat Index, склав 390 балів. В активі футболіста Манчестер Сіті за 120 хвилин було 139 ТТД з браком 12 відсотків, він виграв 10 єдиноборств з 13-ти, зробив п'ять відборів, дев'ять перехоплень і 10 підбирань. Точність передач в його виконанні склала 87 відсотків, при цьому три паси виявилися ключовими.

У трійку найкращих гравців "синьо-жовтих" також увійшли Микола Матвієнко (364 бали) та Сергій Кривцов (325 балів). Найкращий гравець матчу – півзахисник збірної Швеції Еміль Форсберг (392 бали).

Україна вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020

• Збірна України обіграла команду Швеції в 1/8 Євро-2020 із рахунком 2:1. Так наша команда вперше в історії вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи з футболу.
  • Артем Довбик забив дебютний гол за збірну України і вивів її в чвертьфінал Євро-2020.
  • Тепер збірна України зустрінеться з Англією 3 липня.