Україна – Сербія 1:1

Голи: Жук, 26 – Петров, 16

Україна та Сербія провели зустріч в рамках 4-го туру кваліфікації до чемпіонату світу, в якій колективи не змогли визначити сильнішого. "Синьо-жовті" все ж плекають надію на першу сходинку, пише 24 Канал.

Варте уваги Примарний шанс на реванш: жіноча команда Ворскли розгромно поступилась Ромі у кваліфікації до ЛЧ

Ненароком спіткнулись

До другого поєдинку із сербами українці підходили уже в ролі явних фаворитів. Діло в тому, що "синьо-жовті" у першій очній зустрічі розгромили "орлів" із нищівним рахунком 6:2. Та от у зустрічному матчі серби взялись за голову та дали бій українцям, що призвело до рівноцінного розподілу залікових балів між двома колективами, які не збирались поступатись.

Перша 20-хвилинка залишилась за збірною Сербії, хоча й не обійшлось без вдачі. На 17-ій хвилині рахунок у зустрічі відкрив Страхінья Петров, коли м'яч після його дальнього удару зрикошетив у ворота від захисника Назарія Шведа. Та от "синьо-жовті" на 27-й хвилині все ж могли вирівняти ваги матчу. Гол у свій актив записав Євгеній Жук, який заніс м'яч у ворота після помилки захисника, що і стало крапкою в грі.

Відеоогляд матчу:

Таким чином, Україна тимчасово вийшла на першу у квартеті (7 очок), проте о 11-го жовтня о 21:00 свою очну зустріч проведуть Польща та Бельгія (якщо "біло-червоні" тріумфують, то вийдуть в лідери групи). Раніше, окрім звитяги над сербами, здолали бельгійців (10:2) та поступились полякам (2:3). У листопаді Україна закриватиме відбірковий цикл матчами проти Бельгії (вдома) та Польщі (на виїзді).

Виступи футзальної збірної України на ЧС

• 2021 (Литва – країна-господар) – не кваліфікувались
  • 2016 (Колумбія) – 1/8 фіналу, поступились Аргентині (1:0)
  • 2012 (Таїланд) – чвертьфінал, пройшли Японію (6:3), поступились Колумбії (3:1)