Суперником "синьо-жовтих" стане національна команда Румунії. Матч відбудеться у Мюнхені на "Альянц Арені", пише 24 Канал.

Читайте також Онлайн-трансляція матчу Румунія – Україна на чемпіонаті Європи-2024

Хто транслюватиме поєдинок Україна – Румунія

Гру розсудить шведська бригада арбітрів на чолі з 37-річним Гленном Нюбергом, який раніше двічі у своїй кар'єрі обслуговував матчі українських команд. Стартовий свисток пролунає о 16:00.

Цей поєдинок стане сьомим в історії протистоянь між Україною та Румунією. Наразі між командами зберігається повний паритет – по 3 перемоги, щоправда, одну з них "синьо-жовті" здобули після серії пенальті в товариському турніру на Кіпрі.

Гра на Євро-2024 буде першою офіційною між командами. Її можна буде переглянути на медіасервісі MEGOGO, який покаже всі поєдинки турніру. Перегляд доступний за передплатами "Максимальна" та "Спорт".

Також матч Україна – Румунія буде транслюватися по місцевих телеканалах Суспільного, які покажуть всього 22 поєдинки з континентальної першості в Німеччині, зокрема, й усі за участю "синьо-жовтих".

Зазначимо, що на сайті 24 Каналу буде доступна текстова трансляція, відео всіх голів протягом гри та огляд матчу Україна – Румунія одразу після фінального свистка.