Естонія U-20 – Україна U-20 2:7 (1:2, 1:4, 0:1)

Дивіться також У Росії 12-річні хокеїсти влаштували масове побоїще під час матчу: відео бійки

У першому періоді рахунок відкрила молодіжна збірна України – Артем Грабовецький дав старт поєдинку. Подвоїв перевагу національної збірної Данило Коржилецький. Естонцям вдалося скоротити відрив до кінця періоду. На перерву команди пішли з рахунком 1:2.

У другому періоді "синьо-жовті" вирвалися вперед, влаштувавши справжній феєрверк із шайб. У роздягальні команди пішли з рахунком 2:6.

У завершальній двадцятихвилинці ефектне завершення зробив Артем Гребенник, закинувши сьому шайбу національної збірної.

• Далі на Україну чекає Японія U-20. Матч відбудеться 14 грудня. В іншій грі дня Франція розгромила Польщу 6:2.