Календар склали відповідним чином, щоб збірні України та Росії свої матчі зіграли в спарені дати. Тож матч між цими командами відбудеться 5 та 7 листопада, повідомляє 24 канал.

Читайте також: Збірна України зіграє з Росією у відборі на ЧЄ-2022: фото

Командам випало грати на нейтральному полі. Для цього обрали Білорусь. Обидва матчі відбудуться в Мінську в палаці спорту "Уруччя".

Варто додати, що тут збірні України та Росії зіграли й матч відбору на Євро-2016. Ігри відбулися 10 та 11 червня 2015 року. Тоді двічі сильнішими виявилися росіяни.

Чемпіонат Європи з гандболу 2022 року

Україна у відборі на Чемпіонат Європи з гандболу 2022 року потрапила у групу 3, де окрім нашої збірної, також є команди Росії, Чехії та Фарерських островів.

Команди, які займуть перші два місця в групах і чотири найкращі з тих, хто посяде третє місце, вийдуть до фінальної частини європейської першості. Відбіркові матчі будуть проходити з листопада 2020 по травень 2021 року, всі команди зіграють між собою у форматі матчів вдома та на виїзді.

Фінальний турнір Євро-2022 пройде з 13-го по 30 січня 2022 в Словаччині та Угорщині. Туди вже пробилися господарі турніру, а також чинний чемпіон Європи Іспанія та срібні призери останньої європейської першості Хорватія.