Туреччина – Україна 85:72 (25:25, 24:16, 21:14, 15:17)

У вівторок, 15 серпня, відбувся матч третього туру олімпійської пре-кваліфікації з баскетболу. У Стамбулі наша команда зустрічалася з Туреччиною, пише 24 Канал.

Дізнайтесь також Починаємо на виїзді: збірна України отримала календар матчів відбору на Євробаскет-2025

Українці дали бій Туреччині

У очному протистоянні вирішувалася доля першого місця в групі С. Баскетболісти збірної України активно розпочали гру. Завдяки гарній реалізації "синьо-жовті" набрали 25 очок у першій чверті, але пропустили стільки ж.

У другій партії турецькі баскетболісти почали нарощувати свою перевагу. На велику перерву команди пішли за рахунку 49:41.

Маючи комфортну перевагу збірна Туреччини продовжувала контролювати хід поєдинку. Лише в останній чверті українці додали в активності і навіть скоротили відставання до 8 очок. Проте створити диво та вирвати перемогу команді Степановського не вдалося.

У підсумку збірна України поступилася Туреччині з рахунком 72:85. Найрезультативнішим гравцем в складі збірної України став Олександр Мішула з 14 очками.

Що далі

• Наша команда посіла друге місце в групі С. У плей-оф підопічні Степановського зустрінуться з лідером групи D, де після двох турів лідирує Хорватія.
  • Суперник "синьо-жовтих" визначиться у середу, 16 серпня.
  • Щоб потрапити до основної сітки олімпійської кваліфікації з баскетболу українці повинні стати переможцем плей-оф.