Україна програла у першому матчі кваліфікації на чемпіонат світу-2023 з баскетболу

26 листопада 2021, 19:49

Чоловіча збірна України з баскетболу програла у першому матчі відбору на чемпіонат світу-2023. Українці на виїзді поступилися збірній Грузії.

Постійна боротьба

Команди продемонстрували на майданчику постійну боротьбу, тож оформити значний відрив жодній зі збірних не вдалося.

Нагадаємо Збірна України втратила лідера перед відбором на чемпіонат світу – у баскетболіста перелом ноги

Перша десятихвилинка завершилася 28:24 на користь господарів. А вже на велику перерву команди відправилися за мінімальної переваги українців – 45:46. Хоча по ходу зустрічі наші баскетболісти перемагали й з різницею у сім очок.

Перевага була на стороні українців і перед четвертою чвертю – 64:66 на табло. Та вже у четвертій чверті грузинам вдалися активні дії у нападі, на що українцям не було чим відповісти. Відтак господарі майданчика пішли у відрив +6, зберігши його до самої фінальної сирени.

Грузія – Україна 88:83 (28:24, 17:22, 19:20, 24:17)

Україна розпочинає відбір на ЧС-2023 з виїзної поразки від Грузії. Тепер на нашу команду очікує домашній поєдинок проти Північної Македонії. Гра відбудеться в понеділок, 29 листопада. Початок зустрічі у столичному Палаці Спорту о 19:00