Українка фінішувала у топ-40

Збірна України завершила виступ на Олімпіаді у Пекіні. Українки Марина Анцибор та Вікторія Олех вийшли на дистанцію у гонці з масовим стартом, повідомляє 24 канал.

До речі "Обрізаний" марафон на Олімпіаді: через екстремальний холод дистанцію скоротили майже вдвічі

Гонку перенесли на три з половиною години через складні погодні умови.

У мас-старті українка Анцибор показала найкращий результат у лижних гонках за останні вісім років. Вона фінішувала 37-ю.

Початок гонки для Марини був не надто втішним. Вона розпочала мас-старт за межами топ-40. Проте на позначці 6.2 кілометрів українка відіграла одразу 11 позицій у порівнянні зі стартом. Анцибор вдалося вийти на 36-ту позицію.

На останніх 10 кілометрів дистанції українка йшла разом з китаянкою Чі Чуньсуе. У підсумку з перевагою у десять секунд Марина випередила свою головну суперницю.

Ще одна українка Вікторія Олех також фінішувала у мас-старті. Вона посіла 58-ме місце.

Норвежка Тереза Йохауг стала олімпійською чемпіонкою у мас-старті, американка Джессі Діггінс здобула "срібло", а представниця Фінляндії Кертту Нісканен – "бронзу".