На Євро-2024 напряму вийдуть по дві найкращі команди з кожної групи. Збірна України у відборі на Євро-2024 потрапила до групи C. І від цієї групи одну путівку вже завоювала збірна Англії. А за друге місце змагаються збірні України та Італії. І все вирішиться в очному матчі між командами 20 листопада.

До теми З двома дебютантами: Ребров оголосив список футболістів на вирішальний матч з Італією

Поки збірна України посідає друге місце в групі з 13 очками. Італія розмістилася на третій сходинці, маючи 10 очок в активі. От тільки українці провели вже сім матчів з восьми. У той час як "скуадра адзурра" зіграла лише шість матчів.

МІСЦЕ ЗБІРНА І В Н П ГОЛИ ОЧКИ
1 Англія 6 5 1 0 19:3 16
2 Україна 7 4 1 2 11:8 13
3 Італія 6 3 1 2 11:7 10
4 Північна Македонія 6 2 1 3 7:14 7
5 Мальта 7 0 0 7 2:18 0

На італійців 17 листопада очікує гра проти Північної Македонії вдома. І цей матч теж може вплинути на подальше розподілення місць в групі та шанси збірної України.

  • Якщо Італія переможе Північну Македонію, то Україні треба буде перемагати Італію 20 листопада.
  • Якщо Італія зіграє внічию або програє Північній Македонії, то українців влаштує і нічия в матчі проти Італії.

Тож з однієї сторони – в Італії доволі складний календар, коли 17 листопада треба буде перемагати одного незручного суперника (і доволі принципового). А після цього ще й зіграти проти України. Хоча навіть поразка в матчі проти Північної Македонії не стане фатальною для італійців. Адже в них залишатиметься матч проти України, але там тоді треба буде лише перемагати.

Але й "синьо-жовтим" теж буде непросто. Не виключено, що 20 листопада він наших футболістів вимагатиметься саме перемога. Адже якщо Італія переможе Північну Македонію, то нас в очній зустрічі з італійцями влаштовуватиме лише перемога. Нічия нас не влаштує. Адже за рівної кількості набраних очок двома командами, місця в турнірній таблиці будуть визначатися за наступними критеріями в такому порядку:

  • більша кількість очок, набраних у групових матчах, зіграних між відповідними командами;
  • краща різниця голів у групових матчах, зіграних між відповідними командами;
  • більша кількість голів, забитих у групових матчах, зіграних між відповідними командами;

І тут перевага на стороні Італії, яка перемогла нас в першому матчі 2:1. При цьому на нас не давитиме додатковий показник щодо кількості голів чи різниці. Достатньо буде перемоги.