Україна – Іспанія 6:1 (0:0, 1:1, 5:0)

Голи: Трахт, 37, 58, Садовіков, 44, 52, Кривошапкін, 46, Захаров, 50 – Гонсалес, 24

У трьох попередніх поєдинках "синьо-жовті" здобули переконливі перемоги над суперниками із загальним рахунком 21:0. Тож у поєдинку проти Іспанії у команди Христича не повинно було виникнути особливих проблем, пише 24 Канал.

Валідольна перемога України

Очевидно певна недооцінка суперника зіграла злий жарт з нашими хлопцями. У першому періоді українцям не вдалося вразити ворота іспанців. А в другому дебютанти закинули шайбу збірній Україні.

До честі підопічних Христича вони швидко відновили паритет. Данило Трахт скористався виходом сам на сам з голкіпером та майстерно реалізував момент.

У третьому періоді перевага українців втілилася у голи. Шайби закинули Трахт, Садовніков (дубль), Кривошапкін та Захаров.

Фінальна сирена зафіксувала рахунок 6:1 на користь України.