Україна – Естонія 5:1 (0:1, 1:0, 4:0)

У вівторок, 12 грудня, у словенському Бледі відбувся матч молодіжного ЧС дивізіону IВ між командами України та Естонії. У першому турі "синьо-жовті" з рахунком 5:1 обіграли Польщу, а естонці з таким же рахунком поступилися Італії, пише 24 Канал.

Вольова перемога українців

У першому періоді українці першими пропустили шайбу. Естонці вдало скористалися чисельною більшістю.

Такий перебіг подій ще більше розізлив наших хокеїстів. У другому періоді Ілля Дубський зрівняв рахунок. До речі, ця шайба для нападника Фехервара стала дебютною на турнірі.

У третьому періоді перевага українців далася взнаки. Микита Сидоренко, Ілля Крикля та Олексій Дахновський довели рахунок до 4:1.

Фінальну крапку в матчі поставив Михайло Ковальчук, який закинув шайбу на 19-й хвилині – 5:1.

Після перемоги над естонцями підопічні Срюбка очолили турнірну таблицю. Для виходу до дивізіону ІА збірній України потрібно вигравати світову першість.