Лінкольн повів у рахунку вже на 7-й хвилині зустрічі завдяки точному удару Ділана Даффі. Мінімальний рахунок на табло протримався до 71-ї хвилини, тоді голкіпер господарів зробив справжній подарунок для суперника, пише 24 Канал.

Цікаво Бущан міг феєрити в АПЛ: хто цікавився динамівцем із "Туманного Альбіону"

Епічне взяття воріт

Воротар Уіком Стриєк вибив м'яч на частину поля гостей, але зробив це прямо у ноги футболіста Лінкольна Лассе Соренсена. Той довго не роздумуючи пробив по воротах господарів, адже воротар не встиг повернутись на лінію воріт.

Для 23-річного півзахисника із Данії цей гол став лише другим у 48 зіграних матчах в усіх турнірах у поточному сезоні. Також у його активі один асист.

Голкіпер у цьому епізоді став подвійним невдахою. Адже грубо помилився та ще й біжучи до власних володінь курйозно впав.

Лінкольн епічно подвоїв свою перевагу 0:2, але не без допомоги суперника. Поєдинок так і закінчився з цифрами на табло 0:2 на користь гостей.

• Лінкольн після 43-х зіграних поєдинків йде на 10-му місці у турнірній таблиці Першої ліги Англії, маючи у своєму активі 59 очок.
  • Уіком із 68 балами йде на позицію вище – 9-та сходинка, але їх перевага складає аж 9 пунктів.

Відеоогляд матчу (гол зі своєї частини поля з 1:36)