Красюк: Цей поєдинок притягнутий за вуха

Промоутер Олександра Усика поділився очікуваннями перед поєдинком Деотея Уайлдера та Тайсона Ф'юрі. На думку Олександра Красюка, переможцем із цього протистояння вийти американець.

Цікаво Хоче "похоронити" Тайсона: Уайлдер вийде на бій проти Ф'юрі в екстравагантному костюмі

Якщо Уайлдеру таки вдасться перемогти суперника, то це буде його перший успіх над Ф'юрі. Боксеру з США вдасться повернути свій чемпіонський пояс WBC.

Цей поєдинок притягнутий за вуха. Це не взаємоузгоджений бій, а одного змушують битися з другим. До речі, у мене є не дуже хороші відчуття щодо цього поєдинку для Тайсона Ф'юрі. Проаналізувавши весь склад обставин, я віддам перевагу Деонтею Вайлдеру,
– заявив Красюк.

Промоутер зауважив, що американець буде мати психологічну перевагу над суперником. Ф'юрі переживає не найкращі часи, у нього серйозні проблеми з новонародженою дитиною. Через це боксеру довелось два тижні пробути у госпіталі перед тренувальним табором: "Однак дуже складно уявити, щоб такий сім'янин і батько, як Ф'юрі, не думав про те, що відбувається і це не сиділо у нього в голові".

Ми знаємо, що він вже проявив себе недостатньо психічно збалансованою людиною. Я думаю, що в тренувальному таборі, коли потрібно емоційно-морально витримувати пікові навантаження, може дати збій,
– підсумував промоутер.

Ф'юрі – Уайлдер: головне

  • Це буде вже третя зустріч між цими боксерами. У першому поєдинку Ф'юрі та Уайлдер не визначили переможця протистояння. А ось у двобої Тайсон у сьомому раунді відправив американця у нокаут. Британцю вдалось відібрати чемпіонський пояс WBC, яким до того володів Уайлдер. Тепер Деотей спробує помститись супернику за болючу поразку.
  • Боксери вийдуть на ринг 9 жовтня, бій відбудеться у Лас-Вегасі.