Петанк. Суть гри полягає в тому, щоб докинути спеціальні кулі як можна ближче до мішені. Грають в неї на свіжому повітрі. Поверхня майданчика повинна бути посипана щільним шаром гравію і гранітного пилу. У Франції петанк вважається національною грою і стоїть на третьому місці за популярністю після футболу і тенісу.
Новус. Площа столу в новус дорівнює метр на метр, а замість куль використовуються шайбоподібні фішки та кий. За одними правилами вигравав той, хто за обмежений час забивав більше фішок в лузи, за іншими —- хто забивав всі за меншу кількість ударів.
Акватлон. Бійка під водою. В основі містить прийоми самбо. Акватлон підрозділяється на три напрямки: спортивний, бойовий, гімнастичний.
Акватлон — дисципліна підводного спорту, змагання двох спортсменів, що знаходяться у воді, їх мета — заволодіти стрічкою суперника, закріпленій на його щиколоткці. Ринг розміром 5х5 м, глибиною від 2 до 6 метрів.
Айсклаймбінг. У своїй основі він представляє альпінізм, з одним винятком. В якості об'єкта використовується не брили гори, а брили льоду.
Підводне орієнтування. Те ж, що і звичайне орієнтування, тільки під водою. Перебуваючи на глибині не більше двох метрів з аквалангом, потрібно пройти певний маршрут. Програма змагань включає різні індивідуальні та групові вправи. Змагання проводяться на відкритій воді.
Бейсджампінг. Екстримальний вид спорту, який полягає у стрибках з парашутом з високих будівель, мостів та інших стаціонарних об'єктів.
Грасс-скі. Австрійські лижники так люблять свій спорт, що навіть влітку не готові розлучитися з ним, от і придумали катання на лижах по траві. Любителі грас-скі розсікають альпійські зелені луги на лижах, оснащених гусеницями, що дозволяє "ковзати" по траві. Також лижі оснащені кріпленнями і високою платформою. Трава на полі для катання не повинна перевищувати п'яти сантиметрів.
Сендборд. Кататися на лижах по піску придумали жителі країн, в яких немає снігу. Основою сендборда є серфінг. Зародився сенборд у 60-і роки.
Сендборд — дошка з сандального кріпленнями для ніг. Передня частина дошки стала трохи ширша, ніж у звичайного скейта, а ось задня — навпаки, завужена, щоб скейтер міг виляти, різко повертати і маневрувати.