Втома, ампутовані кінцівки, протези, для цих бійців не проблема. Вони тренуються на рівні з професійними спортсменами.
Читайте також: У Львові стартував нацвідбір до "Ігор нескорених": мотивуючі фото та відео
Ігор вже вдруге на змаганнях. Минулого року він виборов бронзу у веслуванні.
Минулорічний бронзовий призер Ігор
"Це спорт, я до війни займався, ходив в тренажерний зал, зараз я отримав спортивний протез", – розповів Ігор.
Що таке "Ігри нескорених"?Міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, які у 2014 році заснував британський принц Гаррі. Мета змагань – честь військових ветеранів, підтримка їх реабілітації та адаптаційна допомога людям, які були поранені та втратили здоров'я під час військової служби.
Олександр – доброволець, на війну пішов з Тернополя. Під час боїв за Дебальцево йому відірвало ногу.
Олександр відновився після поранення на фронті
Після лікування та реабілітації, йому вдалося продовжити повноцінне життя. Він їздить на велосипеді і хочу потрапити в команду "Нескорених".
Кожен боєць обирає вид спорту, який йому подобається і який він може опанувати за станом здоров'я. Олександр після важкої травми на війні, може плавати.
Олександр після травми займається плаванням
"Залишили мені лікарі свою ноги, але функції їхні обмежені. Плавання – це те, що можу робити", – зазначив учасник відбору до команди "Ігор Нескорених" Олександр Косолапов.
Веслування, плавання, біг, велоспорт і стрільба з лука – в учасників відбору є лише одна можливість показати себе. Після чого організатори українського відбору оберуть найкращих для участі у світовій першості.
Фото зі змагань:
Вже у 2020 році в Гаазі українці військові покажуть світу, що війна та травми не зупиняють їх на шляху до перемог. Зазначимо, що у 2018 році на "Іграх нескорених" у Сіднеї українці здобули рекордну для країни кількість медалей. За тиждень наші спортсмени 20 разів піднімалися на п'єдестал в Австралії.