Клоунада продовжується

Одним із ініціаторів такого абсурдного шоу став міністр спорту країни-агресора Олег Матіцин. Він у коментарі ворожому російському телеканалу "Матч ТВ" розповів, що проведе зустріч із титулованим у минулому російським фігуристом Євгеном Плющенком, щоб обговорити усі деталі льодового шоу, повідомляє 24 канал.

Варто прочитати Алексіїва закликала атлетів Росії приїхати у розбиті міста України після їх слів "це на благо"

Такий турнір росіяни хочуть провести в окупованому Донбасі. Матіцин зазначив, що таке шоу буде частиною державної політики. Схоже, що міністр забув позицію росіян, які в один голос твердять, що спорт поза політикою.

Я планую зустрітися з Плющенком та обговорити цей проєкт. Досвід наших чемпіонів має бути потрібним, це частина держполітики. Росія демонструє свою відкритість, для спорту немає територіальних кордонів,
– сказав Матіцин.

Російські спортсмени обурені їх відстороненням від міжнародних змагань. Більшість федерації також усунули атлетів із Білорусі, яка теж відкрито підтримала агресію Росії щодо України.

Нагадаємо, що Плющенко – один із найбільших прихильників божевільних політичних рішень Володимира Путіна. Саме після вподобання поста Євгена зі збірної України була відсторонена українська фігуристка Анастасія Шаботова, яка є уродженкою Москви.