Конопля: Намагаюся допомагати українцям

24 лютого життя футболіста, як і всіх українців, перевернулось із ніг на голову. За словами Юхима Коноплі, йому чотири рази доводилось переїздити, щоб знайти більш-менш безпечне місце. А от батьки дружини живуть під Маріуполем, який орда безжально стираю з української карти.

Дивіться також Український тренер продає золоту медаль Кубку УЄФА, щоб допомогти ЗСУ: відео

"Сприймаю все виключно негативно і з жахом: те, що відбувається зараз у нас — це просто неприпустимо, це злочинний вандалізм, варварство та всі синоніми цих слів", – сказав футболіст "гірників".

Конопля запевнив, що футболісти Шахтаря стараються допомагати землякам та армії. Сам Юхим особисто підтримує звичайних жителів України.

Знаю, що всі наші хлопці допомагають матеріально: хтось армії, хтось мирному населенню. Особисто я надаю підтримку звичайним українцям: пенсіонерам і тим, у кого складна життєва ситуація. Багато хто зараз утратив роботу й потребує хоч якихось засобів на існування. Є ті, хто живе за умов справжньої гуманітарної катастрофи, кому потрібні одна – дві тисячі гривень, аби елементарно вижити. Ось я й намагаюся допомагати таким людям,
– розповів Конопля.

Захисник донецького клубу упевнений, що після перемоги над рашистами Україна стане лише сильнішою: "Скінчиться все, безперечно, нашою перемогою! Адже ми — сильний, мужній, хоробрий народ. Після закінчення цієї війни нас поважатиме весь світ, з нами рахуватимуться всі. Українці заслужили цієї поваги. Все буде Україна!".

  • Відзначимо, що чимало молодих українських футболістів Шахтаря зайнялись добрими справами. Георгій Судаков волонтерить у Львові у центрі допомоги біженцям.
  • Віктор Корнієнко активно закупляє речі для військових.
  • Валерій Бондар разом із дружиною теж займаються волонтерством.
  • Інші гравці допомагають фінансово.