Ярмоленко: Від кого нас звільняти

Гравець англійського Вест Хема вкотре висловив свою думку щодо росіян. Андрій Ярмоленко вважає цю націю тупою, адже вони взагалі живуть наче у своєму світі.

До теми Вони померли для мене, – Ярмоленко про людей, які замовчують про війну в Україні

Футболіст не розуміє, від чого рашисти прийшли українців звільнювати. Росіяни продовжують шукати Степана Бандеру, який вже мертвий, вони навіть не можуть загуглити роки його життя.

Від кого нас звільняти? Це маячня. Не розумію, як люди можуть у це вірити. Якщо люди йдуть вбивати Бандеру – це яким тупим треба бути. Ти маєш телефон під рукою, ти можеш подивитися, хто це, коли він жив, коли помер. Це якою треба бути тупою і неосвіченою людиною,
– сказав Ярмоленко.

"Ще раз таке повториться, то отримає 15 років"

Андрій розповів, що у його сім'ї є рідна людина, яка проживає у країні-агресора. У цілях безпеки Ярмоленко не став називати ім'я. Але додав, що ця людина одразу вийшла на площу у Москві, щоб висловити підтримку Україні. Рідну людину футболіста одразу пов'язали та залякали.

"У моєї родини є родич, не говоритиму хто це, але він проживає в Москві. Коли все почалося, він відразу пішов на мітинг, але не пройшло і 10 хвилин як його відразу ж пов'язали і посадили на 15 діб. Він вийшов уже, але йому сказали, що якщо ще раз таке повториться, то отримає 15 років", – відповів гравець Вест Хема.

Відзначимо, в інтерв'ю Ярмоленко розповів, як його родина приїхала у Київ за день до війни.