Бабич: Ми бачимо, що місто повністю знищене

43-річний спеціаліст протягом трьох сезоні керував клубом із Маріуполя. Олександр Бабич спостерігав за розвитком міста, яке після приходу окупантів перетворилось на одну велику руїну.

Читайте також Ми можемо і до Москви дострибати, – гендиректор Шахтаря про силу ЗСУ

"Я бачив, як розвивається Маріуполь. Як облаштовуються парки, сквери, відкриваються чудові кафе, де люди сиділи сім'ями, а ми неодноразово збиралися командою. І зараз ми бачимо, що місто повністю знищене, повністю знищено футбольну базу, футбольні поля", – сказав тренер.

"Ніхто не казав, що Донбас вісім років бомблять"

Головний наставник Кривбаса розвіяв міфи про бомбардування Донецька, яке триває вже 8 років. За словами Бабича, пі час перерв у чемпіонаті деякі з команди їздили туди, щоб побачитись із рідними та друзями. Вони спокійно гуляли та сиділи у кафе.

Про ту нісенітницю, яку несуть рашисти з приводу восьми років, коли "бомбили Донецьк", можу сказати, що коли були паузи в чемпіонаті, наші хлопці за можливості їздили до Донецька до своїх друзів, батьків. І добре, мирно відпочивали, ходили до кафе, гуляли парками. Ніхто не казав, що Донбас вісім років бомблять. Це маячня одного маразматика, який просто зомбує людей,
– розповів Бабич.

Що відомо тренерську кар'єру Бабича

  • Майже усю кар'єру тренера провів в одеському Чорноморці. Працював із різними командами "моряків".
  • У 2017 році очолив Маріуполь.
  • У перший день жовтня 2011-го зайняв тренерське крісло у Кривбасі з Кривого Рогу, який виступає у Першій лізі України.