Представник африканського континенту збірна Сенегалу впевнено розібралася із Катаром у матчі другого туру ЧС-2022.

"Леви Теранги" повністю контролювали хід поєдинку і втілили свою перевагу у забиті голи.

Автором останнього м'яча у ворота Катару став нападник французького Марселя Бамба Дьєнг.

На 84-й хвилині зустрічі Іліман Ндіає завершив прохід по правому флангу точним пасом на партнера по команді. Бамба Дьєнг, який перебував у районі одинадцятиметрової позначки, в один дотик переправив м'яч у ворота Катару.

Дивіться всі голи матчу Катар – Сенегал

Турнірна ситуація в групі А

• Збірна Катару практично втратила шанси на вихід із групи. В останньому матчі господарі Мундіалю зустрінуться з Нідерландами.
  • Сенегал здобув першу перемогу в Катарі і покращив шанси у боротьбі за вихід у 1/8 фіналу.
  • Крім матчу між Катаром та Сенегалом, 25 листопада в очній зустрічі зустрінуться Еквадор та Нідерланди. Матч розпочнеться о 18:00.