Вернидуб: Ніхто мене не звільняв з лав ЗСУ, я не підписував контракт

45-річний наставник покинув роботу у молдовському Шерифі та пішов захищати Україну від російського ворога. Вже 27 лютого Юрій Вернидуб пішов по мобілізації. Наставник не підписував жодного контракту, тому його ніхто не звільняв із ЗСУ.

Варто побачити Герб та "Слава Україні": Вернидуб, який служить у ЗСУ, набив патріотичне тату – яскраві фото

Через призначення на посаду головного тренера Кривбаса Вернидуба-старшого перевели на службу у Кривий Ріг. Наставник поєднуватиме роботу у клубі зі службою у ЗСУ. Хоча до цього футбольний спеціаліст не розумів, як під час війни можна займатись тренерством, але його переконали повернутись до улюбленої справи.

Якщо мені зателефонують і скажуть, що потрібно з’явитися за місцем моєї служби, то я повинен одразу це зробити. Переодягнутися у свою військову форму та поїхати туди, де я приписаний. Я вже пару разів їздив. Щоб мене бачили, познайомитися з хлопцями. Там, де я був раніше, було дуже "весело та гаряче",
– сказав тренер.

Останні новини зі табору Кривбаса

  • Нагадаємо, що від 21 червня 2022 року Юрій Вернидуб офіційно є головним тренером Кривбаса. Криворізький клуб уклав контракт із спеціалістом терміном на три роки.
  • Під його керівництвом команда вже готується до нового сезону УПЛ, який повинен стартувати у серпні цього року. Увесь тренувальний процес буде на території України.
  • Кривбас вперше за часи свого відродження повертається в елітний український дивізіон. У минулому сезоні клуб став другим у Першій лізі країни.
  • Вернидуб повертається до роботи в УПЛ. Раніше наставник успішно очолював луганську Зорю.
  • Після призначення Вернидуба клуб зробив вже шість трансферів. Із них слід відзначити прихід Віталія Вернидуба, сина наставника команди, та Дмитра Хомченовського, колишнього футболіста збірної України.