Бєсєдін зазнав травми в додатковий час матчу 1/8 фіналу Євро-2020 між Швецією та Україною. Артем не змін продовжити гру після того, як Маркус Даніельсон прямою ногою "в'їхав" у коліно нашого гравця.

Варте уваги Бєсєдін, ми з тобою, – збірна України зворушливо підтримала травмованого форварда

Бєсєдін залишив поле з допомогою медиків, а Даніельсон отримав вилучення.

Що відомо про травму Бєсєдіна

Первинне обстеження головним лікарем збірної України Артуром Глущенком показало ушкодження одразу декількох м'язів ноги. Тож гравця відправили літаком до Києва.

По прибутті до України, Бєсєдін пройшов МРТ-обстеження

На знімках МРТ у нього є часткове пошкодження задньої хрестоподібної зв'язки, часткове пошкодження внутрішньої та зовнішньої бічної зв'язок, а також перелом виростків стегнової кістки без зміщення. Від удару прямою ногою у Бєсєдіна трапилася гіперекстензія (перерозгинання) в колінному суглобі, яка викликала таку значну травму. Зараз ми проводимо консультації з травматологами та хірургами з приводу тактики лікування. Попередньо це консервативне лікування. Термін відновлення – близько шести місяців,
– розповів головний лікар Динамо Андрій Шморгун

Даніельсон перепросив

Захисник збірної Швеції Даніельсон повідомив, що розмовляв з Бесєдіним. Про це повідомляє Aftonbladet.

"Я бачив повтор епізоду на фото, і це виглядає зовсім не добре. Його коліно зігнулося у зворотну сторону. Судді використовували VAR і прийшли до висновку, що там була червона картка – ймовірно, так і є, навіть якщо в той момент це здавалося трохи несправедливим. У мене не було наміру заподіяти шкоду. Я сказав йому це, і сподіваюся, він швидко відновиться. Він не говорить англійською, і їх капітан перекладав – все виглядало так, ніби він прийняв мої вибачення", – сказав Даніельсон.

Повідомляється, що швед перепросив у Бєсєдіна у роздягальні після матчу.