Найдорожчий трансфер в історії України Михайло Мудрик солідно скинув у вартості – мінус 10 мільйонів євро. Нова трансферна ціна Михайла складає тепер 50 мільйонів євро, а до цього коштував 60 мільйонів. Лівий вінгер не надто вражає поки що у лондонському Челсі. Мудрик ніяк не може адаптуватись до силового футболу АПЛ.

Варто дізнатись Ротань пролив світло на травму Мудрика: участь Ваната на Євро-2023 U-21 теж під питанням

Мудрик втрачає в АПЛ на фоні Зіни та інших українців

Це єдиний український легіонер в АПЛ, вартість якого впала. Але навіть за таких розкладів Мудрик залишається найдорожчим українським футболістом.

Натомість найбільше підійняв свою ціну лівий захисник Евертона Віталій Миколенко – із 22-х до 25-ти мільйонів євро.

По 2 мільйони євро додали до своєї вартості лівий захисник Арсенала Олександр Зінченко та центрбек Борнмута Ілля Забарний – із 40-ка до 42-х та із 18-ти до 20-ти відповідно.

Усі троє йдуть у топ-5 найдорожчих футболістів із України. Цю четвірку із АПЛ розбиває лише правий вінгер іспанської Жирони Віктор Циганков, який посідає 4-те місце та коштує 22 мільйони євро.

Ще один український футболіст, який виступає за Брентфорд, Єгор Ярмолюк оцінений у 400 тисяч євро.

  • Якщо звернути увагу на інших топових українських легіонерів із інших чемпіонатів, то Роман Яремчук ще 9 червня опустився у вартості до 5 мільйонів (попередня ціна була 9 мільйонів євро).
  • Віктор Коваленко (Аталанта) та Андрій Ярмоленко (покинув Аль-Айн) теж втратили у ціні до 1,5 і 2 мільйонів євро відповідно. А от щодо чемпіона Польщі Владислава Кочергіна, то його трансферна вартість підійнялась із 1,8 до 2-х мільйонів євро.