Тоттенхем – Саутгемптон 2:1

Голи: Бейл, 60, Сон, 90 – Інгс, 30

Дивіться також МанСіті з Зінченком переміг Астон Віллу у матчі з двома вилученнями: відео

Уже на старті матчу "святі" мали шанс вийти вперед. Після навісу у штрафний Салісу пробив головою по центру, але Льоріс відбив м'яч. На добиванні був Інгс, але Льоріс потягнув і його удар з близької відстані.

Все ж Саутгемптон зумів приголомшити "шпор" на старті гри. Відразу після кутового Інгс спрямував м'яч ударом головою у дальній кут!

Тоттенхему вдалося відігратися тільки після перерви. На 60 хвилині Гарет Бейл отримав м'яч у штрафному та красивим ударом поцілив у верхній кут.

Дізнайтесь більше Тоттенхем звільнив Жозе Моурінью

Тоттенхем зумів вирвати перемогу на 90 хвилині. Арбітр призначив пенальті у ворота Саутгемптона. Сон не схибив з позначки і встановив підсумковий результат 2:1.