Провал у ЛЧ став останньою краплею: Тоттенхем офіційно звільнив головного тренера

27 березня 2023, 08:48

Джерело:

Тоттенхем

За десять турів до завершення чемпіонату "шпори" вирішили провести зміни на тренерському містку. Незадовільні результати команди в останні місяці змусили президента Тоттенхема піти на такий крок.

Італійський фахівець Антоніо Конте залишив посаду головного тренера Тоттенхема. Про це повідомив офіційний сайт лондонського клубу.

Завершення каденції Конте

Головний тренер Антоніо Конте залишив клуб за взаємною згодою. Ми вийшли до Ліги чемпіонів у перший сезон Антоніо у клубі. Ми дякуємо Антоніо за його внесок і бажаємо йому всього найкращого у майбутньому,
– йдеться у повідомленні клубу.

Контракт 53-річного італійця був розрахований до літа, але президент Тоттенхему Деніел Леві ухвалив рішення про дострокове розірвання угоди.

У нас залишилося 10 ігор Прем'єр-ліги, і на нас чекає боротьба за місце в Лізі чемпіонів. Нам усім треба згуртуватися. Кожен має зробити все можливе, щоб забезпечити якомога кращий результат для нашого клубу та чудових, відданих уболівальників,
– заявив президент "шпор".

До кінця сезону обов'язки головного тренера виконуватиме італієць Крістіан Стелліні. Йому допомагатиме Райан Мейсон.

Після 28 зіграних матчів Тоттенхем займає 4 місце в турнірній таблиці та веде боротьбу за потрапляння до зони Ліги чемпіонів. В спину "шпорам" дихає Ньюкасл, який відстає лише на 2 пункти, але має дві гри в запасі.

Конте на чолі Тоттенхема

• Антоніо Конте очолив Тоттенхем у листопаді 2021 року.
  • В першому сезоні команда під його керівництвом зуміла вибороти путівку до Ліги чемпіонів.
  • На чолі Тоттенхаму він провів 76 матчів, у яких здобув 41 перемогу, 12 поєдинків завершилися внічию, а 23 поразками.
  • В нинішньому сезоні "шпори" на стадії 1/8 фіналу вилетіли з ЛЧ від Мілану, а в 1/8 Кубку Англії поступилися представнику Чемпіоншипу Шеффілд Юнайтед.