Нове висловлювання Савченко

Надія Савченко різко прокоментувала реакцію Афанасьєва на її пропозицію з обміну бойовиків (він виступає категорично проти амністії бойовиків).

Правду треба чути, кому б вона очі не різала. Свого часу пан Афанасьєв здав Кольченка і Сенцова. Він людина слабкої волі, тому зараз робить те саме. Йому тоді слідчі сказали взяти російський паспорт, і він взяв. Тоді сказали, що хлопці терористи, і він підписав,
– різко сказала Савченко.

Вона також додала, що Афанасьєву треба "мати клепку в голові".

Спаплюжені російські прапори

В олімпійському містечку, в готелі, де живуть російські спортсменки, невідомі зірвали російські прапори.

"У нас тут свій готель-будиночок, де живе тільки російська делегація. Ми живемо на 16-му поверсі. І там же ми розвісили свої прапори. А вчора вранці ми побачили, що російські прапори зірвані та зав'язані у вузли. Уявляєте, їх просто кинули на підлогу. Такого жаху я за свою спортивну кар'єру ніколи не спостерігала", — прокоментувала інцидент синхроністка Олександра Пацкевич.

Новий шедевр від американського далекобійника

Американський далекобійник українського походження Вадим Дубовський потішив новим шедевром – "Крымская белочка".

Цю пісню він присвятив заяві ФСБ Росії про затримання "українських диверсантів" в окупованому Криму.

Марш рівності в Одесі

13 серпня в Одесі заплановано "Марш рівності". Вчора місцевий суд заборонив проведення маршу. Та організатори наголошують на проведенні маршу і вже подали повторну заявку. Вже навіть заручились підтримкою місцевої поліції, яка гарантує безпеку під час проведення маршу.