Людина невинна, поки не буде доведено протилежне

Вердехо підозрюють у вбивстві вагітної дівчини Кеішли Марлен Родрігес Орітіс. Перше за все, Арум заявив, що кожен причетний до вбивства дівчини "здійснив жахливий вчинок".

До теми Прив'язав до тіла блок і викинув з моста: боксера Вердехо не відпустили на волю

Водночас Арум заявив, що Top Rank розірве контракт з боксером, якщо його вина буде доведена.

Проте ми знаємо, що Фелікс був заарештований і перебуває під вартою у поліції. Але ми повинні пам'ятати, що в американській правовій системі людина невинна, поки не буде доведено протилежне. У цьому сенсі, будь він звільнений під заставу, ми б не займалися його наступним боєм, але також не позбавимо його контракту, поки він не буде засуджений – це наша офіційна позиція,
– сказав промоутер.

Аруму не вкладається в голові, що Вердехо міг вбити дівчинку.

"Це воістину трагічно. Все це неймовірно. Він завжди поводився чемно. Сумно, якщо він дійсно причетний до цієї трагедії. Ми не будемо брати участь ні в захисті, ні в їх юридичних ситуаціях. Ми не будемо замішані в цьому. А поки працює судова система мої молитви з ним", – резюмував Арум.

Що відомо про справу Вердехо

  • 29 квітня зникла дівчина боксера Кеішла Марлен Родрігес Орітіс. Варто сказати, що Вердехо одружений на Еліз Марі Сантьяго. Дружина боксера повідомила поліції, що їй було відомо про роман Вердехо з жертвою.
  • Тіло дівчини було знайдено 1 травня у лагуні Сан-Хосе. У розпорядженні поліції є відео з камери спостереження, на якому видно, як її зіштовхують у воду з автомобіля, схожого з машиною Вердехо.
  • Свідок та водночас учасник злочину дав показання проти боксера. Свідок заявив, що Вердехо вдарив жертву в обличчя, після чого їй зробили ін'єкцію з наркотиками.
  • Згодом боксер викинув дівчинку з моста та здійснив декілька пострілів у воду з пістолета. За інформацією ЗМІ, Вердехо зв'язав Родрігес руки й ноги дротом, прив'язав до її тіла блок, після чого викинув з моста.
  • 2 травня Вердехо прибув у поліцію, де йому висунули підозри у скоєнні трьох злочинів. Боксера вирішили залишити під арештом без права на заставу.
  • Поліція вважає, що мотивом злочину є те, що Родрігес була вагітною від Вердехо. Дівчина у березні повідомила боксеру, що чекає від нього дитину.
  • Вердехо може загрожувати смертна кара.