Шемберс: Як людина виявилася г*вном

Володар Кубка УЄФА не зміг пройти стороною мовчання Анатолія Тимощука щодо війни в Україні. Колишній гравець збірної України продовжує працювати у країні-агресора.

До теми Ексгравець збірної України несподівано заступився за зрадника України Тимощука

Литовець Дейвідас Шемберас, який раніше виступав у московському ЦСКА, засудив відсутність реакції Тимощука. Він заявив, що українець проміняв Батьківщину на гроші.

Що можна говорити про людину, яка заради грошей продає свою державу? Він сам обирає свій шлях. Як бачимо, вибрав шлях у Росії, з грошима. Без України, без людей, з якими виріс у того, хто виріс, бо саме Україна дала йому найбільший імпульс. Він чудовий футболіст, але як людина виявилася г*вном,
– сказав колишній гравець збірної Литви.

Шемберс розповів, що підтримує дружні стосунки з ексгравцем Дніпра Богданом Шершуном. Дворазовий володар Кубка Литви сподівається, що незабаром над українською територією запанує мирне небо.

  • Тимощук вже поплатився за своє мовчання. Анатолія позбавили усіх титулів та ліцензії тренера рівня Pro, виданої Центром ліцензування УАФ.
  • Його засудили безліч чинних та колишніх українських футболістів – Артем Федецький, Євген Левченко, Руслан Маліновський та інші.