Лестер, який посідає 14-е місце в АПЛ, повідомив про укладення угоди з півзахисником Тете. Бразилець все ще належить українському клубу.

Варте уваги Захисник збірної України може переїхати на "Туманний Альбіон": Динамо втратить ще одного лідера

"Лисиці" орендували молодого футболіста до кінця поточного сезону. Можна сказати, що англійці просто перепозичили Тете у Ліона. Гравець першу половину сезону провів також на правах оренди у стані "ткачів".

Шахтар залишився ні з чим

Український клуб знову без компенсації за гравця. Контракт Тете з Шахтарем чинний до грудня 2023 року, тому футболіст зможе ще повернутись у стан "гірників".

Раніше повідомлялось, що між Ліоном та Шахтарем фінансова угода щодо Тете. Якщо гравець захоче покинути "ткачів" та перейти в іншу команду, то французький клуб повинен заплатити українцям 17,5 мільйонів євро за бразильця. Тоді вони б могли перепродавати Тете за ціну, яку собі би забажали. Але Лестер вирішив просто орендувати футболіста.

Тете у Шахтарі

  • У 2019-му році бразилець приєднався до українського колективу з Греміо за 15 мільйонів євро.
  • За "гірників" Тете провів 75 поєдинків, в яких відзначився 25 разів.
  • Через початок війни Росії проти України, бразилець скористався спеціальним дозволом ФІФА на перехід у іншу команду. Тете дуже хотів повністю завершити угоду з Шахтарем, але не знайшлось жодного претендента, хто був готовий викупити його контракт.